fbpx
0951 043 301
info@ithelpers.sk
Pon-Pia 9:00 - 17:00

Inštalácie

Inštalácia pokladní

Pokladne sú neodmysliteľnou súčasťou každého moderného podniku. V IT Helpers sa venujeme najmä inštaláciám fiškálnych zariadení pre Oberon – Pandore. Najvyužívanejším odvetvím je samozrejme Gastro a Maloobchod. Taktiež sa venujeme inštaláciám platobných terminálov od FiskaPro.
Viac informácii

Inštalácia KROS programov

Bez vedenia podrobného účtovníctva si dnes obchodníci nevedia predstaviť existovať. Programy od spoločnosti KROS pomáhajú živnostníkom, obchodným spoločnostiam, stavebným firmám, účtovníkom aj mzdárom k prehľadnému a rýchlemu fungovaniu.
Viac informácii

Inštalácia operačného systému

Staré systémy sú po bezpečnostnej stránke nechránené voči virusom. Keďže neaktuálnosť OS vedie k častým hackerským útokom, je lepšie problémom predchádzať. Tohto tvrdenia sa držíme aj my a preto udržujeme našim zákazníkom zariadenia neustále aktuálne. Taktiež výber správnej verzie OS Vám dokáže uľahčiť Vaše každodenné požiadavky na zariadenie, ktoré aktívne alebo menej aktívne využívate.
Viac informácii

Inštalácia WIFI sieti

Chcete pre svoj domov či firmu bezpečnú a stabilnú WIFI sieť? Zrealizujeme Vaše požiadavky od A-Z. Poskytujeme :
  • Vytvorenie návrhu siete podľa potrieb a požiadaviek
  • Rozšírenie pôvodnej siete
  • Realizácia projektov
Viac informácii

Inštalácia kancelárskych balíkov

Word, Excel, PowerPoint? Študenti, zamestnanci či obyčajní ľudia. Dnes už snáď každý pozná softvér od spoločnosti Microsoft, ktorý sa využíva na dennej báze. Poradíme, vyberieme a nainštalujeme tento softvér presne podľa Vašich požiadaviek.
Viac informácii

Kontaktujte nás