fbpx
0951 043 301
info@ithelpers.sk
Pon-Pia 9:00 - 17:00

Pomocná ruka pre vašu firmu

Poskytujem rýchlu pomoc pri vašich IT problémoch vo firemnom prostredí .
Správa počítačov, notebookov, správa sietí, servis tlačiarní ale serverov
vieme spraviť na počkanie, alebo v tom najkratšom možnom čase. Zakladáme si na precíznosti našej práce.
Výhodné balíčky

Správa siete

Viac info

Topológie LAN a prístupu na internet. Prispôsobenie, alebo celkové prepracovanie Vašej sieťovej infraštruktúry podľa požiadaviek, ktoré si sami určíte. Či už máte v rozvádzači hotový „GULÁŠ“ alebo rozvádzač vôbec nemáte, naši technici  nájdu tú správnu cestu ako Vás dostať  do sveta internetu. 

Kontaktovať

Správa počítačov

Viac info

Postaráme sa o to, aby počítače vo firemnej sieti boli funkčné  a pripravené na  chod firmy. Programy na jednotlivé činnosti, nastavovanie počítačov pre ich správny chod alebo inštalácia požadovaného operačného systému  nie je pre nás problém. 

Kontaktovať

Správa serverov

Viac info

Prevádzkovať tlačový server, file server  alebo  VPN si vyžaduje určité technické zdatnosti, s ktorými sú naši technici oboznámení  a radi Vám pomôžu, či už pri vytváraní alebo len so samostatnou správou daných serverov.   

Kontaktovať

Opravy

Viac info

Servis počítačov, notebookov, tlačiarní ale aj mobilovvieme spraviť na počkanie, alebo v tom najkratšom možnom čase. Zakladáme si na precíznosti našej práce.

Kontaktovať

Poradenstvo

Viac info

Počítače, servery, sieťové komponenty. Pomôžeme Vám pri výbere vhodných počítačov, sieťových komponentov alebo tlačiarní pre  plynulý chod firmy.

Kontaktovať

O nás

Naše služby sú  určené predovšetkým pre tie firmy, ktoré si nemôžu dovoliť zamestnávať svojho vlastného IT správcu. Po viac ako 7-ročnej  skúsenosti v oblasti  spravovania a administrácie systémov sa naša firma rozhodla vytvoriť túto službu pre firmy, ktoré to najviac potrebujú.  Služba  samostatná zabezpečí firme externého technika, pravidelné návštevy  a správu IT zariadení  pre bezproblémový chod firmy .

Zvýhodnéné balíčky

IT MINI

159€
od Mesačne
Online správa PC
Oprava zariadení
Reinštalácia PC
Bez pravidelných kontrol
Garancia 5 hodín
Objednať službu
Ceny sú uvedené s DPH

IIT PRO

289€
od Mesačne
IT MINI
Správa serverov (<3)
Konfigurácia switchov
Telefonická podpora
Odosielanie na opravu
Správa PC (<20)
Garancia 10 hodín
Objednať službu
Ceny sú uvedené s DPH

IT EXPERT

469€
od Mesačne
IT PRO
24h Podpora
Správa PC bez limitov
Realizácia projektov
Garancia hodín podľa potreby
Objednať službu
Ceny sú uvedené s DPH
Všetky balíčky okrem IT MINI v sebe zahŕňajú mesačnú garanciu návštevy, čo v praxi znamená, že aspoň raz do mesiaca zavíta do Vašej firmy náš technik a skontroluje všetko, čo je potrebné. Pri vyšších balíkoch sú návštevy častejšie. Cenník sa ďalej modifikuje podľa budov, ktoré firma má a je potrebné ich spravovať. K cene sa pripočítava 3€ za každých 10km pri výjazde. V prípade, že potrebujete špeciálne služby, Vieme Vám vytvoriť cenník na mieru.

Kontaktujte nás